Празник Преображення у Підгорецькому монастирі оо. Василіян
У вівторок, 6 серпня 2024 р. Б., Преосвященний владика Петро відвідав парафію Преображення Господнього у с. Підгірці, Старобрідського деканату.
Архиєрей звершив Божественну Літургію у співслужінні отців-василіян: Протоігумена о. Йосифа Кральки, ЧСВВ, о. Юліана Хомечка, ЧСВВ, ігумена Підгорецького монастир’я та інших священнослужителів.









Пресслужба єпархії